Dyrekcja i Grono Pedagogiczne zaprasza Uczniów i Rodziców na rozpoczęcie roku szkolnego 1 września.

8.00 - Msza Święta.
9.00 - Uroczysta Akademia - sala gimnastyczna.
9.30 - Spotkanie z wychowawcami w klasach.

Grupa Nieformalna „Aktywni Razem” zaprasza rodziny mieszkające w Głogoczowie do udziału w projekcie „Sportowo i rodzinnie w Głogoczowie”. W ramach projektu odbędą się cztery spotkania warsztatowe rekreacyjno – sportowe na zielonym terenie za szkołą w Głogoczowie. Główną aktywnością, która ma na stałe „zamieszkać” w Głogoczowie jest speed-ball. W każdy czwartek sierpnia od 16.00 do 19.00 na świeżym powietrzu oprócz speed-balla będą rozgrywki w petanque, treningi piłki ręcznej, nożnej, judo, kolarstwa. Będą zabawy z chustą animacyjną i plastyczna akademia wyobraźni.
Na zakończenie projektu - w pierwszą niedzielę września - piknik "Spotkaj Mistrza!". Zapisy przez formularz dostępny na stronie www.glogoczow.malopolska.pl lub w Domu Kultury.
Projekt  „Sportowo i rodzinnie w Głogoczowie”  jest finansowany z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Małopolska Lokalnie oraz Województwo Małopolskie.

Jak ZAGŁOSOWAĆ na projekt poprzez stronę internetową?

1. Wejdź na stronę bo.malopolska.pl w przeglądarce
2. Naciśnij „Głosowanie od 18.06.2016 do 6.07.2016”
3. Przeczytaj instrukcję i wypełnij formularz z danymi osobowymi oraz oświadczeniami
4. Wybierz projekt do głosowania
a) zadania o zasięgu powiatowym
Kod: PKMYK022
Tytuł projektu: Małopolska nasz Region warsztaty dla uczniów szkół podstawowych oraz powiatowy konkurs na ozdobę bożonarodzeniową
5. Zaznacz, że nie jesteś robotem i ODDAJ GŁOS!
6. Jeśli wybierzesz tylko zadanie o zasięgu powiatowym system zapyta Cię:
„Masz do dyspozycji 1 głos na zadanie o zasięgu powiatowym i 1 głosy na zadanie o zasięgu subregionalnym - nie wykorzystałeś wszystkich głosów, czy chcesz kontynuować?
Czy jesteś pewny swojego głosu? Nie będziesz mógł zmienić swojego głosu. Jeśli zagłosujesz ponownie, wszystkie Twoje głosy zostaną unieważnione”
W tym przypadku prosimy pamiętać, że zadania o zasięgu ZAGŁOSUJ powiatowym konkurują z tymi o zasięgu subregionalnym. Polecamy ODDAĆ GŁOS bez zaznaczania zadania o zasięgu Subregionalnym.
7. Po oddaniu głosu pojawi się komunikat:
Dziękujemy za oddanie głosu na następujące zadania:
„Małopolska - Nasz Region warsztaty dla uczniów szkół podstawowych oraz powiatowy konkurs na ozdobę bożonarodzeniową”
WAŻNE
Pamiętaj, że możesz głosować tylko raz. Kolejne głosowanie spowoduje unieważnienie wszystkich Twoich głosów.
DZIĘKUJEMY!!
http://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie - BEZPOŚREDNI LINK DO GŁOSOWANIA

Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasz piknik i wsparli naszą szkołę.

Nareszcie piknik! Czas wytchnienia po trudach nauki! Okazja do spotkań przy zabawie na świeżym powietrzu!

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich na piknik, który odbędzie się w dniu 12 czerwca 2016r. (niedziela) w godzinach od 15:00 - 18:00 na terenie naszej szkoły. Wraz z nauczycielami, pracownikami szkoły, z rodzicami oraz uczniami przygotowaliśmy wiele atrakcji, które z pewnością umilą wolny czas przybyłych gości.

Na  scenie nasi uczniowie zaprezentują swoje talenty aktorskie, wokalne oraz muzyczne. Będzie można skorzystać z licznych stoisk, by uraczyć się pysznym ciastem w kawiarence, lodami, wata cukrową czy popcornem. A jeśli ktoś miałby ochotę na "coś konkretnego", to nie ominie pachnących grillowanych kiełbasek czy karczku na gorąco, z pajdą chleba oraz z napojami.
           Posileni, napojeni i syci uczestnicy pikniku mogą oddawać się zajęciom ruchowym na świeżym powietrzu, zjeżdżać z wysoka na dmuchanych zamkach, korzystać z gier zręcznościowych i rozgrywek sportowych. Odbędzie się pouczający pokaz Pierwszej Pomocy, występ Klubu Zapaśniczego, a Straż Pożarna zaprezentuje wóz strażacki.

Odbędzie się również loteria fantowa, w której głównymi nagrodami będą karnety do kosmetyczki i darmowa pizza. Można będzie również wziąć udział w kiermaszu pomysłów. Każda z klas będzie posiadała kram z własnoręcznie wykonanymi pracami/ pamiątkami, a Koło Gospodyń Wiejskich przygotuje swoje wyroby garmażeryjne.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

logo odblaskowa
zpg logo

Partnerzy

SGW

maltanska

 LOGO NEWWDK RGB small

 Jak dzwon

SWIG logo

Sponsorzy

Zakład
Budowlano-Remontowo-Handlowy
Władysław Kruk

 

logo fantic

Skorut 300dpi rgb

 

 pg

Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych im. Tadeusza Kościuszki

w Głogoczowie

32-444 Głogoczów 297

tel. 12 273 77 12
zpoglogoczow@op.pl