Zapraszamy do szkoły na szkolenie z pierszej pomocy w dniu 26 września o godz. 17.30 do 20.30. Zapisy w sekretariacie szkoły.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne zaprasza Uczniów i Rodziców na rozpoczęcie roku szkolnego 1 września.

8.00 - Msza Święta.
9.00 - Uroczysta Akademia - sala gimnastyczna.
9.30 - Spotkanie z wychowawcami w klasach.

Grupa Nieformalna „Aktywni Razem” zaprasza rodziny mieszkające w Głogoczowie do udziału w projekcie „Sportowo i rodzinnie w Głogoczowie”. W ramach projektu odbędą się cztery spotkania warsztatowe rekreacyjno – sportowe na zielonym terenie za szkołą w Głogoczowie. Główną aktywnością, która ma na stałe „zamieszkać” w Głogoczowie jest speed-ball. W każdy czwartek sierpnia od 16.00 do 19.00 na świeżym powietrzu oprócz speed-balla będą rozgrywki w petanque, treningi piłki ręcznej, nożnej, judo, kolarstwa. Będą zabawy z chustą animacyjną i plastyczna akademia wyobraźni.
Na zakończenie projektu - w pierwszą niedzielę września - piknik "Spotkaj Mistrza!". Zapisy przez formularz dostępny na stronie www.glogoczow.malopolska.pl lub w Domu Kultury.
Projekt  „Sportowo i rodzinnie w Głogoczowie”  jest finansowany z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Małopolska Lokalnie oraz Województwo Małopolskie.

logo odblaskowa
zpg logo

Partnerzy

SGW

maltanska

 LOGO NEWWDK RGB small

 Jak dzwon

SWIG logo

Sponsorzy

Zakład
Budowlano-Remontowo-Handlowy
Władysław Kruk

 

logo fantic

Skorut 300dpi rgb

 

 pg

Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych im. Tadeusza Kościuszki

w Głogoczowie

32-444 Głogoczów 297

tel. 12 273 77 12
zpoglogoczow@op.pl