W związku z planowaną od 08.04.2019 Akcją Strajkową w szkołach i przedszkolach, prosimy rodziców o zapewnienie bezpiecznej opieki swoim dzieciom w domu. W przypadku braku takiej możliwości przedszkole zapewni opiekę
w godzinach od 7:00 do 16:30.

Jednocześnie przekazujemy informację z ZUS dla rodziców dzieci do lat ośmiu: „Jeśli nagle zamknięto przedszkole, czy szkołę rodzic może zostać w domu z dzieckiem i skorzystać z zasiłku opiekuńczego. Wystarczy złożyć do pracodawcy oświadczenie o nieprzewidzianym zamknięciu takiej placówki oraz wniosek o wypłatę zasiłku opiekuńczego”. Więcej informacji o zasiłku opiekuńczym można znaleźć na stronie: zus.pl

W dniach 8-9.04.2019 r. Bus przedszkolny kursuje bez zmian.

Bieżące komunikaty dotyczące Akcji Strajkowej będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły zpoglogoczow.myslenice.pl i w dzienniku elektronicznym.

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej serdecznie zaprasza rodziców z Gminy Myślenice do udziału w kolejnej edycji warsztatów dla rodziców z cyklu mini Akademia Rodzica, pt. Szacunek, a nie strach. Jak budować autorytet rodzicielski”.

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej serdecznie zaprasza rodziców z Gminy Myślenice do udziału w kolejnej edycji warsztatów dla rodziców z cyklu mini Akademia Rodzica, pt. Szacunek, a nie strach. Jak budować autorytet rodzicielski”.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje, że w przypadku zamknięcia przedszkola bądź szkoły m.in. z powodu strajku, rodzicom wychowującym dzieci do lat 8 przysługuje zasiłek opiekuńczy wysokości 80%.

„WIEM, ROZUMIEM, POMAGAM”

W naszej szkole Samorząd Uczniowski pod kierunkiem opiekunów- Pani Lidii Łabędź oraz Pana Łukasza Płonki wraz z nauczycielami współorganizującymi- Panią Barbarą Łukawską i Panią Agnieszką Moryc przygotowują obchody Światowego Dnia Autyzmu. Każda klasa przygotowuje gazetkę ścienną dotyczącą autyzmu.

We wtorek, 2 kwietnia 2019 roku, na lekcji 3 o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej odbędzie się prelekcja mająca na celu poszerzenie wiedzy i tolerancji uczniów wobec osób dotkniętych autyzmem.

W tym dniu obowiązuje kolor niebieski symbolizujący solidarność z osobami z autyzmem.

21 MARCA (CZWARTEK)

  • OBOWIĄZUJE DZIEŃ KOLORU-ZIELONY
  • NA LEKCJI 3 OD GODZ. 10 POKAZ MODY „WIOSNA NA WYBIEGU”
logo odblaskowa
zpg logo

Partnerzy

SGW

maltanska

 LOGO NEWWDK RGB small

 Jak dzwon

SWIG logo

Sponsorzy

Zakład
Budowlano-Remontowo-Handlowy
Władysław Kruk

 

logo fantic

Skorut 300dpi rgb

 

 pg

Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych im. Tadeusza Kościuszki

w Głogoczowie

32-444 Głogoczów 297

tel. 12 273 77 12
zpoglogoczow@op.pl